Šárka Holá se narodila 23.února 1982 v Roudnici nad Labem. Vystudovala Střední zemědělskou školu v Žatci, pracovala například jako varník piva, psovod nebo recepční, v současnosti je obchodní referentkou ČEZ. Svou kariéru na poli sportovní...

Životopis

Šárka Holá se narodila 23.února 1982 v Roudnici nad Labem. Vystudovala Střední zemědělskou školu v Žatci, pracovala například jako varník piva, psovod nebo recepční, v současnosti je obchodní referentkou ČEZ. Svou kariéru na poli sportovní kulturistiky naplno rozjela na jaře 2006, kdy se zúčastnila první soutěže – Mistrovství Čech v bodyfitness v Čelákovicích, na kterém skončila pátá, stejně jako na Mistrovství České republiky, které se konalo o měsíc později v Praze.

Z dalších závodů už si odnášela medaile, ať už to byl Redot Natural Cup v Karlových Varech (druhé místo v kategorii Fitness Model) nebo Grand Prix Fitness ve Vyškově (1. místo v soutěži ,,O nejhezčí zadeček“, 4. místo v kategorii Fitness Model), či IV. International Power Factory Fitness Cup v Bratislavě, odkud si odnesla stříbro opět v kategorii Fitness Model.

Zúčastnila se také soutěže Mr. And Mrs. Universe v Německu, ale dosud největšího úspěchu dosáhla na Mistrovství světa World Fitness Federation v ruském Tveru, kde získala zlatou medaili.

Šárka Holá, která má také kurz instruktora fitcentra II. a III. třídy ACI, se v současné době věnuje především tréninku a závodění. Kromě fitness a kulturistiky se zajímá ještě o rychlá auta, PC a muziku.