Allison Williams

Allison Williams je americká herečka, komediantka a hudebnice. Nejvíce známá je pravděpodobně díky roli Marnie Michaels v seriálu stanice HBO s názvem Girls.

Allison je dcerou Jane Gillian Stoddard a Briana Williamse, který je oporou nočního zpravodajství televizní stanice NBC. Allison Williams vyrostla v New Canaan v Connecticutu. Vystudovala Yaleovu univerzitu, ze které promovala v roce 2010. Během studia na Yalu byla po 4 roky členkou improvizační komediální trojice, nazvané ,,Just Add Water", a také se objevovala ve webovém seriálu College Musical na YouTube. Dokonce působila v tajném univerzitním klubu St. Elmo.

Kariéra
V roce 2010 nazpívala tzv. mashup písně ,,Nature Boy", která byla namixována spolu s písní ,,Beautiful Mine" umělce RJD2. Tento mashup byl použit jako úvodní znělka k seriálu Mad Men. YouTube video k této písni získalo silný ohlas, což přesvědčilo Judda Apatowa, že by měl Allison nabídnout roli v připravovaném seriálu stanice HBO s názvem Girls. She was cast shortly after and credited her experience at Just Add Water for passing the audition. Tento seriál měl vysílací premiéru 15. dubna 2012.

Allison Williams píše skeče ke komediální sérii, které se objevují na webu Funny or Die, ve kterých paroduje Kate Middleton spolu s birtským hercem Oliverem Jackson-Cohnem, který zde vystupuje jako Princ William.

Williams se objevila ve třetí řadě seriálu The League v epizodě s názvem The Guest Bong jako postava jménem Danielle.

Věk: 34
Narození: 13. 4. 1988 , Connecticut, USA
Znamení: beran  
Výška: 167 cm

165 se líbí, 4 se nelíbí