Claire Forlani

Je dcerou Angličanky a Itala. 1983-89 navštěvovala uměleckou školu Arts Educational School v Londýně, kde studovala tanec a drama. Objevila se jako host v TV seriálech Press Gang (Parta od novin), Shrinks (Psychiatři) a účinkovala na jevišti Covent Garden v baletu Louskáček a na jevišti The Coliseum v baletu Orfeus v podsvětí. 1993 se s rodiči přestěhovala do San Francisca.

Vytvořila několik menších film. rolí, např. tlumočnici Káťu v komedii Policejní akademie - Moskevská mise (r. A. Metter), dceru vězněného britského agenta (Sean Connery) v akčním thrilleru Skála (r. M. Bay) a hlavní úlohy v krátkých hraných filmech The Gift (1993, Dar; r. Laura Dernová) a Garage Sale (1995, Výprodej; r. Jeff Fisher).

Zaujala ještě postavou servírky Giny v životopisu kontroverzního černošského umělce Basquiat (r. J. Schnabel), než se prosadila úlohou lékařky Susan Parrishové, dcery tiskového magnáta (Anthony Hopkins) a milenky nešťastně zabitého mladíka (Brad Pitt), v romantickém dramatu Seznamte se, Joe Black (r. M. Brest).

Věk: 48
Narození: 1. 7. 1972 , Twickenham, Middlesex, Anglie, Velká Británie
Znamení: rak  
Výška: 170 cm

257 se líbí, 13 se nelíbí