Jay Diesel

Kunny aka Jay Diesel je leader formace D.REAL.C, která se zformovala v roce 2000.

Jako D.REAL.C mají kluci na svědomí pár hitovek, jakými jsou třeba "Reálnej směr" z Lyrik Derby 1., "Slova, Rytmus, Smeč" jenž vyšla na Lyrik Derby 2, nebo kontroverzní "SouVěci" a "Začni chápat", na které byl natočený i klip. V roce 2005 spolupracoval na albu s Gipsym, kde si v tehle době už pod new pseudonymem JayDiesel vypráskl part v pecce "Černá Kronika" a party mordu "Pro svý kočky a Psy", za kterou sklidil úspěch i u CZ RAP smetánky a širokého publika.

V roce 2006 vyšel ryze party vinyl s novou věcí "DonČičon" a D.TONATE Remix partyovky "Pro Svý Kočky a Psy". Za celou dobu objezdil se svoji show Diesel nespočet koncertů po celých Čechách, Slovensku a mrknul se i do Německa a Polska! Jeho vystoupení jsou energická záležitost, zakládá si na komunikaci s publikem a v roce 2008 nahrazuje DJ Omara Mr. producent a DJ - Opia, s kterým teď připravuje Diesel zbrusu novou profi show!

JayDiesel spolupracuje s širokou škálou lidi ve hře jakými jsou např. Kontrafakt,Indy a Wich, Kaidžas,Tafrob, Gipsy, Marpo, 505, Buro, DTonate a další....

Věk: 43
Narození: 1979 , Rychnov nad Kněžnou, Československo

50 se líbí, 5 se nelíbí