Jonatan Cerrada

Jonatan se narodil v Liège, Belgie, a vyrůstal ve městě Ans s jeho čtyři sourozenci (Julien, Rafaël, Audrey a Ráchel) a jeho rodiči španěly María Victoria Moreno, tajemník, a Valentín cerrada, mechanické technik. Bylo mu osm let, když vstoupil do Opéra Royal de Wallonie (Lutych), kde zůstal až do věku čtrnáct. Hovoří plynně francouzsky a španělsky.

Jonatan je vítězem v první sezóně a la Recherche De La Nouvelle Star (Francouszké superstar). Krátce po vítězství v soutěži, když uvolní svůj debut jediné "Je voulais te dire que je t'attends", oživení píseň původně od Michel Jonasz, a potom "Rien ne mi changera". Jeho debutové album, Siempre 23, byla vydána po tomto a byl úspěšný v celé Francie a Belgie.

V roce 2004 zastupoval Francii v Eurovision Song Contestu zpíval baladu , "à chaque pas", a skončil jako 15. finalista z 24 zemí.

Zpíval soundtrack pro francouzské vydání z filmu Robots - "Po Paradis". Brzy potom, přišlo jeho druhé album La Preuve du contraire. V září 2005 album "Libre comme l'air" bylo vydáno pouze v Belgii.

Věk: 35
Narození: 12. 9. 1985 , Belgie
Znamení: panna  

3 se líbí, 0 se nelíbí