Martin Lasky

Vlastním jménem Martin Lasky. I přes jeho motto "Fuck to be famous, be infamous!" patří jeho nahrávky k těm, které fanoušci hltají a chtějí stále víc. Snad je to i proto, že jich není mnoho. Lafor začínal jako writer a na rozdíl od většiny rapperů se stejným startovacím bodem toho nenechal. Úspěchy na Write for Gold, včetně účasti na světovém finále hovoří za vše. La4 měl také taneční období, kdy se pokoušel o breakdance ve známé crew 02 Redstars.

Do širšího podvědomí se dostal spoluprací se skupinou Indy a Wich (objevil se už na prvním vinylu Pohyb nehybnýho/Individual) a hostováním na mnoha důležitých českých i slovenských deskách a kompilacích..

V roce 2004 vydal cd singl Elá pro/Na světlo denní (+ James Cole) s produkcí od Wiche, Jamese Colea a remixy od Marca a DJe Cut Dema. Spolu s Orionem se objevil v tracku Čo tu máme dnes slovenské party Drvivá Menšina. Na jaře 2007 vychází debut Panoptikum. Ke kterému je klip na track Gyzmo vs X-kmen feat V518. V roce 2009 by měla vyjít 2. deska.

2 se líbí, 0 se nelíbí