Lela Rochon

Vystudovala žurnalistiku na California State University v Dominguez Hills. Objevila se v pětadvaceti TV reklamách pro Budweiser a jako host účinkovala v TV seriálech, mj. Better Days (Lepší dny), The Cosby Show - ČTV, Amen, What's Happening Now (Co se teď děje), The Facts of Life (Životní fakta), 21 Jump Street (Jump Street 21 - ČTV), Tales from the Crypt (Příběhy ze záhrobí - ČTV), The Outer Limits (Krajní meze - ČTV), The Fresh Prince of Bel Air (Fresh Prince - ČTV), Homefront (Mírová bojiště - ČTV).

Vytvořila jednu z hlavních rolí v TV sitcomu The Wayans Brothers (1995). Její nejznámější film. úlohou, za kterou byla nominována na ceny MTV a Image Award, je Robin Stokesová, jedna ze čtyř černých přítelkyň (Whitney Houstonová, Angela Bassettová a Loretta Devineová), hledajících životního partnera, v milostném dramatu podle románu Terry McMillanové Až si vydechnu (r. F. Whitaker).

V poslední době se často objevuje v akčních filmech: detektivova přítelkyně Cynthia v kriminálním dramatu Gang Related, milenka Chantel v černé komedii Big Hit, modelka Karen Leeová v dobrodružném snímku Kontraband).

Věk: 57
Narození: 14. 4. 1964 , Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: beran  
Výška: 175 cm

156 se líbí, 3 se nelíbí