Linda Rančáková

Linda Rančáková se narodila v roce 1978 v Jilemnici, okres Semily. Tančit začala až v 19ti letech v amatérských tanečních skupinách, poté přešla do profesionální skupiny „Q“. V roce 2001 získala stipendium na taneční stáži v Calabrii (od choreografky Michele Assaf), o 2 roky později další stipendium na Broadway Dance Centre (od choreografa Wese Veldinka), natočila taneční reklamu pro USA (Mia Michaels- turné pro Madonnu, Prince).

Křižíkova fontána: Carmen, Romeo a Julie, Malá mořská víla, Best of Fontana , turné s Leonou Machálkovou a Fischer turné. Choreografická spolupráce s Bárou Basikovou a agenturou Dance Models . Film Rebelové, nyní je členkou taneční skupiny DANCE 2XS (www.dance2xs.cz) a vyučuje v tanečním studiu:fitnes BBC,BDS-open class:RnB A Newstyle. Je také úspěšnou choeografkou.

Lindinou srdeční záležitostí je styl progressive a jazz dance. Něco ze soukromí: Lindino motto je ,,co tě nezabije, to tě posílí,, .Ráda chodí na procházky,plave jezdí na kole, jí, spí,jezdí domů a na sjezdovky, tráví čas se svým přítelem a pejskama.

Plány do budoucna ráda by byla ještě lepší tanečnicí, choeografkou a lektorkou. Na závěr Linda radí:,,Hlavně to nevzdávej!!!,,.

Věk: 40
Narození: 20. 2. 1978 , Jilemnice, okres Semily, Československo
Znamení: vodnář  

12 se líbí, 4 se nelíbí