Marina Abrosimova

Marina Sergeevna Abrosimova se narodila 10.06.,1983 rodičům Světlaně Viktorvně a Sergei Orefyečovi Abrosimovi v Ruské Kazani - Tatarsan.

Marina Sergeevna Abrosimova (dále jen MakSim) vyrůstala spolu se strarším bratrem Maxime, který je a byl jejím velkým vzorem (odtud MakSim).
Od mala milovala hudbu, již v sedmi letech napsala svoji první písníčku o válce. Její neojblíbenější hudba, kterou si ráda poslechne je např.Pink Floyd a Deep Purple,ale vždy záleží na mometální náladě. Miluje poezii, která je pro ní relaxací a zároveň i inspirací např. básně od Anny Achmatové a Mariny Cvetajevové.

Má ráda typy mužů jako jsou Sting, nebo John Travolta. Z ruských herců má ráda B. Chadova a herečku R. Litvinovou.

MakSim miluje zvířata, zejména kočky a psi. Ze sportu to je karate a sportovní letadla, kde provozuje také seskoky s padíkem. Její nejoblíbenější květinou je heřmánek. Jejím talismanem je JOCKER, neboli karta žolíka.

Zvlášnosti: tetování na pravém rameni - kočka s monogramem, malá jizva na čele.

Maksim má aversi vůči pavoukům, nesnáší zradu a podlost, moc nemá ráda otázky, které jsou směřovány k jejímu soukromému životu.
Jejím prvním manželem byl Alexej Lugovtsov (hudební producent), svatbu měli na Bali 23.03.,2008. Z tohoto vztahu vzešla dcera Alexandra (Saša) Lugovtsova), která se narodila 08.03.2009. Toto manželství, ale dlouho navydželo a v roce 2010 dochází k rozvodu. V roce 2014 čeká MakSim druhé dítě s podnikatelem Anton Petrov.
Narození očekávaného druhého ditěte padlo na den 29.října 2014 a je to opět dcera, která dostala jméno ( Мария) Márija.

MakSim má na kontě 4 studiová alba a spostu singlů a na dalším albu začíná MakSim pomalu pracovat.

Přezdívka: MakSim
Věk: 38
Narození: 10. 6. 1983 , Kazaň, Rusko
Znamení: blíženci  
Výška: 158 cm

Více údajůMéně údajů

155 se líbí, 4 se nelíbí