Mia Maestro

Mía Maestro debutovala v roce 1998 filmem Carlose Saury Tango, za který tento režisér získal nominace na Oscara a Zlatý Globus v kategorii Nejlepší zahraniční film. Vzápětí na to se objevila ve dvou filmech režiséra Mike Figgise Časový kód (2000) a Hotel (2001). V roce 2002 hrála Maestro roli Cristiny Kahlo v biografickém dramatu Julie Taymor Frida.

Pravděpodobně neznámější je díky roli ve snímku Motocyklové deníky od Watera Sallese, které jsou založeny na soukromých denících Che Guevary. Film byl v roce 2004 nominován na Zlatý Globus v kategorii Nejlepší zahraniční film. Snímek nakonec získal Oscara za nejlepší původní píseň. Téhož roku se Maestrová objevila v argentinském filmu Lucretie Martel The Holy Girl . Objevila se také v debutu režiséra Jonathana Jakubowicze s názvem Secuestro Express.

Roku 2005 si zahrála na divadelních prknech ve hře My Life as a Fairytale, kde se objevila během Lincoln Center Theater Festival. V roce 2004 připojila k herecké sestavě populární série Alias. S Andy Garciou a kolegou ze snímku Poseidon (2006), Freddy Rodriguezem, také hrála v televizním filmu z produkce HBO For Love or County: The Arturo Sandoval Story, který byl nominován na cenu Emmy. Mía Maestro se narodila a vyrůstala v Argentině a v současné době žije v Los Angeles.

Věk: 42
Narození: 19. 6. 1978 , Buenos Aires, Argentina
Znamení: blíženci  
Výška: 163 cm

40 se líbí, 0 se nelíbí