Michelle Trachtenberg

Michelle Christina Trachtenberg je 171 cm vysoká hnědovlasá herečka s modrozelenýma očima. Z tatínkovy strany má německé předky - proto takové příjmení. Matka Lana má zase ruské kořeny (Michelle umí rusky). Má starší sestru Irene, která v roce 2006 úspěšně promovala na univerzitě.

Už od tří let vystupovala v různých reklamách. V Česku jste ji mohli vidět ve filmu "Malá špionka". V seriálu "All My Children" se seznámila se Sarah Michelle Gellar a staly se z nich velmi dobré kamarádky. Právě díky Sarah jsme mohli vidět Michelle v seriálu Buffy, přemožitelka upírů a díky tomuto seriálu se také stala z Michelle poměrně žádaná herečka a neustále se stává slavnější a známější. Od té doby se ukázala ve spoustě filmů - pro vás nejznámější může být asi "Princezna ledu" čí "Černé vánoce".
V roce 2008 dotočila komedii "17 Again", ve které hraje po boku Zaca Efrona.

Přátelé ji přezdívají Mitchie. Věnovala se baletu a krasobruslení, hraje tenis, . Angažuje se do charitativních akcí. S matkou žije v Los Angels a tvrdí, že právě ona ji udržuje v normálu, aby se zní nestala rozhýčkaná celebrita. V létě 2007 se rozešla s hercem Shawnem Ashmorem (X-men 3).Je to škoda pro některé kterým se tato herečka líbí ale je bohužel momentálně opět zadaná. Kamarádí se s Paris Hilton, Lindsay Lohan, Sarah Michelle Gellar, Hilary Duff, Scarlett Johansson, Kristen Bell, Lydií Hearst, ...

Dne 31.8.2012 se provdala za svého tehdejšího přítele, se kterým se dříve rozešla, herce Shawna Ashmora.

Věk: 34
Narození: 11. 10. 1985 , New York City, New York, USA
Znamení: váhy  
Výška: 171 cm

Více údajůMéně údajů

414 se líbí, 49 se nelíbí