Sarah Connor

Sarah se narodila 13.června 1980 v německém Delmenhorstu. Už jako malá si hrála na zpěvačku, chodila do sboru a snila o tom, že jednou bude slavná a splnilo se. Své jméno Sarah Lewe si změnila na umělecké - Sarah Gray. Pod tímto jménem nazpívala několik písní. Ale až ve 20 letech zaujala vydavatelskou společnost Sonymusic, která s ní okamžitě podepsala smlouvu. A Sarah, teď už jako Sarah Connor, nazpívala společně s raperem TQ singl Let's get back to bed - boy!, který se okamžitě stal velkým hitem a trhal rekordy ve všech možných hitparádách. Sarah se stala první bílou soulovou zpěvačkou.

Hned 25.listopadu 2001 vydává své první debutové album s názvem Green eyed soul (Žárlivá duše), které se stalo třikrát zlatým za 450 tisíc prodaných nosičů. Později následují neméně úspěšné hita jako French Kissing, If U were my man a megahit From Sarah with love. From Sarah with love se v Německu stal trojnásobně zlatým a dalších úspěchů dosáhl i v Rakousku a Švýcarsku. Sarah se rychle prosadila i ve zbytku Evropy. Druhé album s názvem Unbelievable (Neuvěřitelné) vydala 30. září 2002. Současně také vydala singl One nite stand (of wolves and sheep) na kterém s ní spolupracoval Wyclef Jean. Videoklip byl prý natočen za jednu noc v Berlíně.

Další veleúspěšný singl - balada - Skin on skin se dočkal stejného úspěchu jako skladba From Sarah with love. Sarah prožívala svůj sen měla mnoho úspěchů, dostávala jednu cenu za druhou, stala nejoblíbenější zpěvačkou v Německu a vždy byla nominována ve více kategoriích prestižních soutěžích. Hity z druhého alba, jako He's unbelievable a Bounce (ten Sarah proslavil i v USA), pokračovaly v Sářiných úspěších. V roce 2003 vyšlo Sarah DVD A night to remember. V soukromém životě se jí také vedlo - na Bravo Happy Holidays v Rustu se Sarah Connor zamilovala do svého budoucího manžela Marca Terenziho, zpěváka skupiny Natural. Po jejich roční známosti Sarah otěhotněla. Ještě před narozením dítka (10.11.2003) stačila vydat již třetí studiové album Key to my soul, za které se Sarah také nemusela stydět. Singl Music is the key s Naturally 7 se stal hitem v celé Evropě.

2.února 2004 Sarah porodila zdravého syna Tylera a ještě téhož roku v létě se vdává. S Marcem nazpívala novou verzi hitu Just one last dance. Koncem roku vydává úplně novou baladu Living to love you. V únoru 2005 se v rádiích začíná hrát hit From zero to hero, který je písní k animovanému filmu Roboti, ve kterém Sarah mluví robotí slečnu Cappy.

21.března 2005 vydává album Naughty but nice a zaznamenává fantastický comeback. Album se za jediný den stalo v Německu zlatým. Na léto 2005 si Sarah s Marcem připravili reality show Sarah & Marc in love, ve které odhalili část svého soukromí a slavili úspěch. Ten se dokonce znásobil, když jim vyšlo DVD Sarah & Marc in love. Konec roku se nese ve znamení Vánoc a Sarah vydává 18.listopadu 2005 vánoční album Christmas in my heart se stejnojmeným pilotním singlem. Zároveň také Sarah oznamuje radostnou zprávu - čeká druhé dítě!

23.června 2006 se Sarah a Marcovi narodila dcera Summer Antonia Soraya. U té se však objevila srdeční vada a malá Summer musela podstoupit těžkou operaci. Vše dopadlo dobře a Sarah s Marcem se mohou těšit ze zdravých dítek.

23.listopadu 2006 vydává Sarah nový singl The Best Side of Life (Nejlepší stránka života) hned 24.listopadu vydává re-edici alba Christmas in my heart, které obsahuje právě i singl The Best Side of Life. Aby toho nebylo málo - 1.prosince Sarah ještě vydává DVD Christmas in my heart.

23.prosince 2006 má Sarah menší koncert v Berlíně, za účelem propagace Coca-coly, protože svůj videoklip a píseň The Best Side of Life propůjčila reklamě na Coca-colu. Po tomto náročném měsíci není o Sarah moc slyšet a tak to vypadá, že si dáva pauzu - ovšem opak je pravdou - Sarah pracuje na novém albu. 10.března 2007 má premiéru videoklip k písni The Impossible dream (The Quest). Na album se dlouho nečeká - vychází 30.března. Album je opravdu soulové - proto se také možná jmenuje Soulicious. Album obsahuje písně od Arethy Franklin, Marvina Gaye, Gladys Knight, Randy Crawford a Stevieho Wondera.

Sarah Connor nezahálí a 29.června 2007 vychází singl Sexual Healing, na kterém se Sarah spolupracoval Ne-Yo. Ještě před tím, ale vystoupila v Selb, kde měla 16.6. "comebackový" koncert. V létě Sarah byla spolu se svou rodinou navštívit příbuzné v Bostonu, vrátila se s novým sestřihem a hned se zůčastnila akce "Schau nicht weg", kterou pořádala německá televize VIVA společně s časopisem BRAVO proti násilí na školách. Na podzim vydala singl Son of a Preacher Man. V témže roce vychází album Soulicious

V roce 208 oznamuje rozvod s Terenzim.

Sarah vydává další album v roce 2010 a v témže roce získává příležitost na roli porotce v německé verzi pořadu X Factor. Zároveň se dává dohromady se svým manažerem Florianem Fischerem. V únoru příštího roku Sarah oznamuje, že čeká dceru, kterou pojmenovala Delphine.

Zajímavosti:
- výška: 178 cm
- vlasy: blond
- oči: zelené
- rodiče: Soraya a Michael
- domácí zvíře: pes (Luka)

Přezdívka: Sarah Gray
Věk: 41
Narození: 13. 6. 1980 , Delmenhorst, Německo
Znamení: blíženci  
Výška: 178 cm

Více údajůMéně údajů

166 se líbí, 11 se nelíbí