Sharon Corr

Zelenooká Sharon je druhou nejstarší­ ze sourozenců Corrových a narodila se ve znamení­ Berana. Navštěvovala klášterní­ školu Dun Lughaidh, na které měla do perfektní­ studentky velmi daleko. Byla z této školy vyloučena, protože dvakrát vynechala vyučovací­ hodinu a byla přitom přistižena “za školou”. Dnes cítí­, že její­ jedinou neřestí­ je kouření­ a nadměrné pití­ kávy, bez které nedokáže nic udělat. Přesto však dodnes neexistuje jediná fotka Sharon s cigaretou. Během rozhovorů je Sharon vní­mána jako velmi upoví­daný, energický člen kapely, jež na dotazy odpovídá dlouze a smysluplně, čí­mž ukazuje svou lásku a oddanost hudbě.

Jednou jí­ jeptiška ve škole řekla, že svého pří­stupu bude celý život litovat. “Tehdy jsem to nebrala vážně a nejsem ten typ člověka, který by teď šel a řekl “hej, říkala jste, že toho budu celý svůj život litovat, ale podívejte se na mě dnes!”. Sharon není­ jen diplomat, je také optimista, který se vždy dí­vá na tu lepší­ stranu problému.

Vdala se v červenci roku 2001. Její­m vyvoleným se stal Gavin Bonnar, kterého poznala již v době natáčení­ klipu Runaway. První­ dí­tě se Sharon a Gavinovi narodilo v Dublinu 31. března 2006 ve 12:45. Syn dostal jméno Cathal Robert Gerard, zkráceně mu však všichni ří­kají Cal a vážil necelých 2,7 kg. Sharon byla druhá ze sourozenců, který do rodiny přispěla potomkem. První byla Caroline, která má dnes již tři děti. V květnu pak oslavil radostnou událost i Jim se svou snoubenkou Gayle, narodil se jim syn Brandon. Dcera Flori Jean Elizabeth se narodila 18. července 2007.

V kapele The Corrs
hraje hlavně na housle a zpívá doprovodné vokály. Bylo ji však možné vidět i za klaví­rem, na který hrají­ všichni sourozenci, nebo také s kytarou.

V součeasnosti se věnuje své sólo kariéře, koncertování na festivalech a své rodině. První album by mělo vyjít již koncem měsíce června 2009.

Ve zkratce:
Sharon Helga Corr-Bonnar
Datum a místo narození: 24.března 1970, Dundalk, hrabství­ Louth, Irsko
Barva očí­: zelená
Barva vlasů: od pří­rody hnědá
Výška: někde uvedena 1,66m a někde jen 1,65m
Rodinný stav: vdaná

Věk: 50
Narození: 24. 3. 1970 , Dundalk, Irsko
Znamení: beran  
Výška: 165 cm

28 se líbí, 0 se nelíbí