Solange Knowles

Solange je americká zpěvačka, skladatelka , modelka a mladší sestra zpěvačky Beyoncé, s níž společně vyrůstala.
V roce 2013 odstartovala svou vlastní vydavatelskou značku Saint Records . Když měla 13 let, vystupovala jako záložní tanečnice na turné s Destiny's Child . Poprvé profesionálně zpívala na jejich svátečním albu - 8 dní Vánoc.

Netrvalo dlouho , aby Solange vyšla ze stínu své sestry . Když měla 16 , její otec, který byl zároveň i jejím manažerem , ji podepsal jeho nahrávací společnosti Music World Entertainment . V roce 2002 se objevila na dvou velkých hudebních projektech : Lil ' Romeo - Game Time a Kelly Rowland - Simply Deep , pro kterou Solange napsala titulní skladbu.
V roce 2003 vypustila své debutové album Solo Star . Brzy poté, začínající hvězda psala písně pro Beyoncé , Kelly Rowland a Michelle Williams .
27. února 2004 se jako 17-letá vdala za Daniela Smith , který se později stal fotbalovým trenérem . Pár se později přestěhoval do Idaho , aby tam Smith mohl navštěvovat školu . V roce 2004 porodila jejich první dítě , syna jménem Daniel Julez Smith (jehož jmenuje " Julez " ) . Pár se rozvedl v roce 2007.

Ve stejném roce podepsala nahrávací smlouvu s Geffen Records.

Jako herečka dostala hlavní roli ve filmu Bravo Girls : Všechno Nebo Nic.

16. listopadu v roce 2014 v New Orleans se provdala za video režiséra Alana Fergusona.

Věk: 33
Narození: 24. 6. 1986 , Houston, Texas, USA
Znamení: rak  
Výška: 173 cm

Více údajůMéně údajů

888 se líbí, 78 se nelíbí