Thomas Jane

Thomas hrál v televizních a nezávislých filmech, ale objevil například po boku Salmy Hayekové ve snímku Dva na jednoho. Mohli jsme ho vidět společně s takovými herci jako jsou Sean Penn nebo John Travolta ve válečném snímku Terence Malicka Tenká červená linie. Objevil se také v dramatu nominovaném hned na několik Oscarů Hříšné boogie, v hororu Vrána: Město andělů a také ve snímku The Last Time I Commited Suicide spolu s Keanu Reevesem. Kritika si ho všimla právě ve filmu Hříšné boogie, kde hrál s Markem Wahlbergem, Julianne Moore a Burtem Reynoldsem.

Nesmíme zapomenout ani na další jeho snímek Tváří v tvář, který režíroval John Woo. Thomase Jane hrál též ve filmu Elizabeth Shueové Molly, Morgana Freemana a Geneho Hackmana v Podezření a Pauliny Porizkové ve snímku Černý čtvrtek. Mohli jsme jej také vidět v jiném filmu společnosti Warner Bros, Útok z hlubin. Jane hraje zároveň v divadle.

Roku 2007 ho můžeme vidět v hororu Stephena Kinga (také nazývaném "králem hororů") The Mist.

Spolu s herečkou Patricií Arquette vkročili do svazku manželského v roce 2006 a vychovávají spolu dceru Harlow Olivii, narozenou v r.2003.

Věk: 49
Narození: 29. 1. 1969 , Baltimore, Maryland, USA
Znamení: vodnář  
Výška: 180 cm

36 se líbí, 2 se nelíbí